«Впоралися з бідою»: Лукашенко оголосив про перемогу над коронавірусом в Мінську

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Мінську «впоралися з бідою», маючи на увазі поширення коронавірусу Covid-19. Він привітав з цим жителів міста. Його цитує держагентство БелТА.

«Я з Наталею Іванівною (голова Ради Республіки Білорусь Наталія Качанова – Ред.) Тільки що переговорив, як ситуація (з поширенням Covid-19 в Мінську – Ред.) складається на сьогоднішній ранок. Я можу вас привітати, що ми з цим лихом впоралися », – заявив Лукашенко на зустрічі з активом Мінська.

За його словами, «система, яка у нас є, і та дисципліна і керованість в охороні здоров’я допомагала нам в такому густонаселеному та відкритому місті подолати ці проблеми».

При цьому Лукашенко зазначив, що «Мінськ в епідперіод був самим проблемним, тому що населення 2 млн, переміщення величезне – враховуючи, що ми кордони не закривали, населення в квартири не заганяли».

За даними Міністерства охорони здоров’я Білорусі, станом на 6 липня, там зареєстровано 63 тис. 804 людини з позитивним тестом на Covid-19. За весь період поширення інфекції на території Білорусі померли 429 осіб.

Джерело: