«Вона не для того дається». Бацька заявив, що нікому не віддасть владу

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час представлення нового керівника колективу Генпрокуратури республіки заявив, що не має наміру віддавати владу.

Про це повідомляє «БелТА».

«Хочу вам сказати по-чоловічому, щоб у нас не було якоїсь недомовленості. Мене часто дорікають в тому, що «влада він не віддасть». Правильно дорікають. Мене народ не для цього обрав … Влада не для того дається, щоб її взяв, кинув і віддав. В середині 90-х вона валялася в бруду, про неї витирали ноги … І я не хочу, щоб Білорусь повернулася до того часу. Тому ніхто кинути в бруд влада, як вони вимагають, не посміє », – сказав Лукашенко.

Також президент Білорусі заявив, звертаючись до співробітників Генпрокуратури, що ті повинні або допомагати «рятувати країну», або відійти в сторону.

«Зроблю я це з вами або без вас – вам вирішувати. Але нахилити мене не вийде. Хочете стати поруч і врятувати країну – вставайте. Не хочете – не віддавайте. Ви – люди в погонах. Не треба постити і хайповать. Підіть у сторону і не заважайте », – заявив Лукашенко.

Джерело: