Водій тролейбуса в Дніпрі побіг в магазин за пивом прямо на маршруті

Водій дніпровського тролейбуса під час поїздки по маршруту вирішив збігати в магазин за пивом, а потім посміятися з кондуктором над цим фактом.

Про це повідомляє Opentv.

Так, водій міського тролейбуса Дніпра №8 зупинив машину, щоб купити собі пива в розпал робочого дня. Коли один з пасажирів почав знімати те, що відбувається на камеру, водій став показувати на нього пальцем кондуктору і знімати оператора у відповідь. Потім чоловік обізвав пасажира «чепушілой» і став розповідати, що в його вчинку нічого дивного немає, адже він пиво за кермом не п’є.

У Департаменті транспорту ДМР швидко відреагували на що з’явилося в інтернеті відео і відзначили, що водій не є державним працівником, тому на нього правила про публічні образи не поширюються, однак пообіцяли «притягнути його до відповідальності».

“Водій не державний працівник. Але така поведінка неприпустима для працівника в будь-якій сфері. Притягнуть до відповідальності. Приносимо наші вибачення за некоректну поведінку з боку працівника КП Дніпровський електротранспорт “, – зазначено в повідомленні Департаменту.

Джерело: