Внучка королеви Єлизавети II таємно вийшла заміж за італійського графа з позашлюбним сином

Внучка королеви Єлизавети II Беатріс і її наречений з Італії Едоардо мапелло-Моцці таємно одружилися. Церемонія, на якій були присутні тільки члени сім’ї та близькі друзі пари, пройшла в каплиці Всіх Святих в Віндзорському Великому парку.

Як повідомляє Starhit, пишне торжество скасували через епідемію коронавируса в Великобританії.

За словами інсайдера з Букінгемського палацу, Беатріс і Едоардо були дуже засмучені, що не було пишної багатолюдного весілля. Однак вони дуже боялися можливості заразитися і не хотіли піддавати ризику гостей.

У підсумку на весілля прибули королева Єлизавета II зі своїм чоловіком Філіпом. Це перший раз, коли чоловік і жінка покинули палац, де знаходилися на самоізоляції з березня.

«Вони (молодята – Ред.) Дуже хотіли, щоб королева була присутня на весіллі. Звичайно, Беатріс і інші гості були розчаровані тим, що велика церемонія зірвалася. Але Беатріс і Едоардо дуже боялися COVID-19. Тому вжили всіх заходів безпеки, щоб гості не заразилися », – сказав інсайдер.

Жителі Брітані впевнені, що скромний формат весілля вибраний не тільки через коронавируса, але і в зв’язку з недавніми звинуваченнями проти батька Беатріс – принца Ендрю. Його підозрюють в торгівлі людьми і згвалтуванні.

Принцу довелося покинути все важливі пости, і зараз він намагається не привертати до себе уваги, а пишне весілля його дочки викликала б негативну реакцію в суспільстві.

31-річна Беатриса Йоркська, що займає дев’яте місце в лінії успадкування британського трону, – дочка принца Ендрю. Королева Єлизавета II – бабуся Беатріс, а принци Гаррі та Вільям – її двоюрідні брати.

36-річний Едоардо мапелло-Моцці носить титул графа. Його батько – відомий гірськолижник, який брав участь в зимових Олімпійських іграх 1972 року. У нього є дитина – чотирирічний хлопчик на ім’я Крістофер. У 2019 повідомлялося, що він планував одружитися на його матері, але розірвав заручини через роман з принцесою.

Джерело: