Віце-президента Української асоціації футболу за побиття арбітра довічно усунули від гри

Віце-президента Української асоціації футболу (УАФ) і почесного президента футбольного клубу з міста Волочиськ Хмельницької області «Агробізнес» Олега Собуцького довічно усунули від футболу. Причиною стало побиття 15 липня головного арбітра матчу за участю «Агробізнесу» Юрія Іванова.

Про це повідомляється на сайті УАФ.

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ розглянув адміністративну справу за позовом Професійної футбольної ліги і Комітету з етики та чесної гри УАФ щодо інциденту. Побиття 34-річного судді відбулося в суддівській кімнаті після зустрічі 24-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги «Агробізнес» і «Миная» (Ужгород).

Згідно з висновком Комітету, дії Собуцького визнані порушенням кодексу етики і чесної гри. Зокрема він застосував фізичну силу до арбітра. Його поведінка нашкодило іміджу УАФ і українському футболу в цілому.

За результатами розгляду Комітет УАФ ухвалив довічно заборонити Собуцький будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, а клуб «Агробізнес» оштрафувати на 500 000 грн. Також команді заборонили проводити матчі на стадіоні «Юність» в смт Підволочиськ до окремого рішення Комітету УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.

Джерело: