«Вітаміни і здорова їжа». Перша леді США розповіла, як вони разом з сином змогли перемогти Covid-19

Перша леді США, Меланія Трамп, слідом за своїм чоловіком Дональдом Трампом, так само успішно подолала захворювання коронавирусной інфекцією.

Вона благополучно вилікувалася від коронавируса і розповіла про свій досвід битви з грізною хворобою.

Прес-служба Білого дому випустила по цьому приводу спеціальний реліз під назвою «Мій особистий досвід боротьби з Covid-19».

«Я рада повідомити, що у мене негативний результат, і я сподіваюся повернутися до своїх обов’язків, як тільки зможу», – розповіла Меланія Трамп.

Меланія Трамп розповіла, що в перші дні зараження симптомів практично не було, однак, потім вона стала відчувати себе гірше.

«Я відчувала ломоту в тілі, кашель і головний біль. Велику частину часу відчувала сильну втому. Я вибрала більш природний шлях медицини, віддаючи перевагу вітамінам і здорову їжу », – уточнила перша леді.

Син президента США Дональда Трампа – 14-річний Беррон – так само безсимптомно перехворіла коронавірусів разом з батьками.

«На щастя, він сильний підліток, у нього не проявилися симптоми», – заявила перша леді.

«В якійсь мірі я була рада, що всі ми пройшли через це одночасно, тому що могли піклуватися один про одного і провести час разом», – зазначила Меланія Трамп.

Дружина президента повідомила, що пізніше Беррон здав ще один тест на коронавірус і результат був уже негативним.

Так само вона подякувала доктора Шона Конлі, який був лікарем президентської родини.

Джерело: