Вірменія і Азербайджан звинуватили один одного в зриві перемир’я, ледь воно вступило в силу

У міністерствах оборони Вірменії та Азербайджану звинуватили один одного в порушенні нової угоди про гуманітарне перемир’я, яке почало діяти о 23:00 17 жовтня.

Про це свідчать повідомлення відомств, оприлюднені вранці в неділю, 18 жовтня.

«Не дивлячись на оголошення про новий гуманітарному припинення вогню, збройні сили Азербайджану в черговий раз грубо порушили угоду. До 7:20, з використанням артилерійського вогню, противник почав наступ на південному напрямку (Худаферінское водосховище) з метою заняття вигідних позицій. Обидві сторони несуть втрати », – повідомляє прес-секретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

У свою чергу в азербайджанському оборонному відомстві стверджують, що відповідальною за порушення перемир’я є саме Вірменія.

«Не дивлячись на оголошення нового режиму гуманітарного припинення вогню з 00:00 годин 18 жовтня, ВС Вірменії в черговий раз грубо порушили угоду. Протягом ночі противник з мінометів і артилерії обстріляв околиці міста Джебраіл, а також звільнені від окупації села цього району, розташовані вздовж річки Араз. Втрат серед особового складу немає », – йдеться в повідомленні відомства.

Там відзначили, що підрозділи азербайджанської армії зробили адекватні заходи.

«ВС Азербайджану роблять відповідні дії на вигідних рубежах, важливих висотах і позиціях на всій протяжності фронту», – додали в Міноборони Азербайджану.

Армения и Азербайджан обвиняют друг друга в нарушении гуманитарного перемирия в Нагорном Карабахе. Скриншот: Шушан Степанян в Фейсбук

Армения и Азербайджан обвиняют друг друга в нарушении гуманитарного перемирия в Нагорном Карабахе. Скриншот: Минобороны Азербайджана в Фейсбук

Джерело: