Вірменія і Азербайджан атакували один одного, в Нагірному Карабасі йдуть бої

На кордоні Вірменії та Азербайджану знову спалахнув конфлікт, в Нагірному Карабаху поновились бої. Сторони обмінялися вогневими ударами, повідомляють про вбитих і поранених мирних жителів.

Так, в Міноборони Азербайджану заявили, що сьогодні вранці, близько 06:00, збройні сили Вірменії здійснили масштабні провокації: піддали інтенсивному обстрілу з великокаліберного зброї, мінометів і артилерійських установок різного калібру позиції азербайджанської армії уздовж всієї лінії фронту і населені пункти, розташовані в прифронтовій зоні.

Азербайджанська сторона відзначає, що в результаті обстрілу вірменськими військовими села Гапанли Тертерського району, сіл Чирагли і Орта Гервенд Агдамського району, сіл Алханли і Шукюрбейлі Фізулінського району та села Джоджуг Марджанли Джебраїльський району серед мирного населення є вбиті і поранені, а об’єктам цивільної інфраструктури було завдано серйозної шкоди.

В даний час Азербайджанська Армія приймає відповідні заходи. При взаємодії передових військових частин, ракетно-артилерійських підрозділів, фронтової авіації, бронетехніки та інших родів військ, дислокованих на найбільш напружених Тертер-Агдамському і Фізулі-Джебраїльський напрямках фронту, придушуються вогневі точки, і присікається бойова діяльність збройних сил Вірменії.

У свою чергу в Міноборони Вірменії заявляють, що азербайджанська сторона почала ракетний обстріл Арцаха, вірменські військові підбили два вертольоти азербайджанської армії. У відомстві зазначають, що вся відповідальність лежить на військовому керівництві Азербайджану.

Джерело: