Вихідні в серпні. Скільки днів відпочиваємо на День незалежності

Серпень потішить українців додатковим вихідним днем і довгими вихідними на День незалежності.

В останній день літа буде 11 вихідних і 20 робочих днів, що більше, ніж в липні і вересні (по 8 вихідних і 23 робочих дня).

Триденний уїк-енд чекає з 22 по 24 серпня, адже День незалежності цього року випадає на понеділок. Тому українці можуть заздалегідь розпланувати свій відпочинок.

Выходные в августе 2020 Украина

Скріншот 44.ua

Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, українці відзначають День Державного прапора України. Цей день не є офіційним вихідним, але в цьому році, він потрапив на неділю.

Серпня запам’ятається і трьома врятував, наступними один за іншим – 14 листопад Медовий, 19 серпня Яблучний Спас і 29 серпня – Горіховий. Також серед великих свят – Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня і День шахтаря 30 серпня.

Крім цього в серпні професійні дні відзначають інкасатори (1 серпня), військовослужбовці Повітряних сил ЗСУ, зв’язківці ВСУ, офтальмологи і альпіністи (8 серпня), будівельники і ветеринари (9 серпня), археологи (15 серпня), пасічники (19 серпня).

Синоптики вже обіцяють аномальну спеку і нестабільну погоду в серпні. Так, в «Укргідрометцентрі» розповіли про температуру до +42, що вище середніх багаторічних значень на два градуси.

Джерело: