Відомий український ведучий і його сім’я заразилися коронавірусом

Відомий ведучий програми «Знак якості» та телеканалу ТСН Костянтин Грубич разом з дружиною захворіли Covid-19. «Протягом поїздки на Шацькі озера в нашій родині сталася як нам думалося застуда – у кожного по-своєму сценарію. Почала дочка Влада – чотири дні сильно боліло горло і нежить. Потім захворіла дружина Світлана – горло, температура 38,2, головний біль, кашель. Син Ярослав почав кашляти, але без температури, в оці проявився кон’юнктивіт, боліла голова. Мені два вечори було погано, температура була не вище 37,2, кашлю не було, голова боліла і спину ламало », – написав він.

Особливо провідний переживав за дружину-ровесницю, якої всі дні було складніше всіх переносити захворювання – після перших полегшень Грубич заспокоївся, проте ставився до затишшя симптомів обережно – все знову може відновитися.

«Коронавірус не вигадка і не чиясь примха збагатитися і налякати всіх. Це реальність, яка рано чи пізно торкнеться кожного. Шукати причини виникнення болячки саме у мене – Шерлок Холмс запариться. Тому контактів різних маса, при цьому ні масок, ні соціальної дистанції ніхто з моїх близьких не уникав. Найбільша вірогідність зараження – поїздка в поїзді », – додав він.

Константин Грубич с семьей заразился коронавирусом

Константин Грубич с семьей заразился коронавирусом

Про зараження докладніше розповіла і дочка ведучого, у якій, здавалося б, з’явилися перші симптоми.

«Причепився. Все почалося 13 серпня (ну, я так думала). Прокинулася від болю в горлі, коли ковтати неможливо. Корону виключала: ні кашлю, ні температури. Але людей, про всяк, уникала. За пару днів подібні симптоми з’явилися у мами з братом. У брата додався кашель + запалення ока. У мами – температура. Згодом – теж кашель. Папа ж почав відчувати втому. Раптом з’явився кашель і у нього », – написала вона.

Також дівчина описує процедуру походу до сімейного лікаря для проходження тесту на коронавірус. Тест у Костянтина показав позитивний результат, у дочки – негативний. Згодом виявилося, що заражена також і дружина ведучого, а ось маленький син уникнув зараження.

Однак примітно, що після проходження тесту на наявність антитіл коронавируса виявилося, що дочка Грубича була заражена коронавирусной інфекцією ні до, ні на момент тесту. Звідки тоді взялися симптоми – невідомо.

«Сьогодні ж брат з мамою ще до результатів ПЛР зробили КТ. У брата все ок. У мами – є запалення легенів. Ось такий він, Ковід, дивний і страшний. Пристав – і не до всіх. Як вибирає – загадка. Носіть ж маску правильно, шо сказати », – додала вона.

Константин Грубич с семьей заразился коронавирусом

Константин Грубич с семьей заразился коронавирусом

Джерело: