Відома російська телеведуча через нервовий зрив вирішила піти гуляти по вулицях голою

Відома російська актриса і ведуча Хільда ​​Кармен була терміново госпіталізована в психоневрологічний диспансер після прогулянки по місту абсолютно без одягу.

Про це повідомляє vokrug.tv.

Так, 27-річна ведуча на телеканалі ТВ-3 виявилася в диспансері після того, як в інтернеті з’явилося відео голою прогулянки дівчата в центрі підмосковного міста Раменське. На ролику знаменитість рухається уздовж дороги, після чого надає запеклий опір санітарам, які приїхали на виклик очевидців. В результаті лікарям все ж вдається заховати дівчину в машину швидкої допомоги, свідки інциденту припускають, що дівчина перебувала в стані наркотичного сп’яніння.

Однак медики цю інформацію спростували і розповіли, що прогулянка голяком – наслідки нервового зриву, який пережила Хільда. Зараз лікарі намагаються допомогти зірці повернутися в норму і зрозуміти причини її нездужання.

Фанати висунули два припущення. Відповідно до першого, витівка Хільди – піар нового телевізійного проекту. Інші ж вважають, що причиною такої поведінки може бути особиста трагедія, з якою Хільде не вдалося впоратися. Так, дівчина досить часто скаржилася шанувальникам на відносини з сім’єю чоловіка – ті всіляко намагаються налаштувати родичів проти «розлучниці сім’ї», незважаючи на величезний часовий проміжок між розлученням і нової весіллям її чоловіка і продюсера Георгія Рудень. Колишня дружина не дає йому бачитися з трирічним сином Левом, її всіляко підтримує і свекруха Хільди.

«Я не можу познайомитися з Левом, мене не приймає вся його сім’я. Люди живуть в своєму вигаданому світі, не вірять, що син вибрав дружину і сам затягнув її в загс (вони думають що Гоша в моїй секті), Саша, мабуть, вже рік як не може прийняти, що розлучилася з Гошею і він тепер мій чоловік , з родини його ніхто не вів (коли ми познайомилися вони вже розійшлися) … серйозно, я нічого не розумію, я припускаю … І знаєте, так це все якось важко, а ми ж тут з вами по правді, ну, точніше, я з вами – так ось, така у нас правда з @georgerudenya. Здавалося б – пандемія, смерті, хвороби … Але люди зовсім перестали цінувати людей, і від цього ще страшніше », – розповіла знаменитість фанатам в серпні цього року.

Джерело: