Відкриті лише на вихідні паби в Англії стали осередком коронавірусу і знову закрилися

В Англії, в пабах, які відновили роботу лише на вихідних, виявили спалах коронавируса Covid-19. Заклади були змушені знову закритися.

Інфекцію виявили у відвідувачів або співробітників шинків. Про це у вівторок, 7 липня, повідомляє газета The Guardian.

Зокрема, закрито заклад The ​​Lighthouse Kitchen & Carvery в графстві «Сомерсет». У керівництві пабу розповіли, що коронавірусів захворів один з клієнтів, який відвідав ресторан в суботу. Тепер співробітники зв’язуються з усіма, хто в той день знаходився в пабі, щоб повідомити про це.

«Весь наш штаб співробітників пройде тестування, і ми знову відкриємося, коли будемо впевнені в безпеці», – сказали в пабі.

Інший заклад – The Fox and Hounds, розташоване в графстві Західний Йоркшир, – отримало в понеділок дзвінок від одного зі своїх відвідувачів, який розповів, що захворів коронавірусів. В The Fox and Hounds повідомили, що очікують «подальших розпоряджень з боку Національної служби охорони здоров’я» і поки припиняють роботу.

4 липня в Англії зняли значну частину обмежень, введених раніше для боротьби з поширенням коронавируса, відкрилися паби і ресторани, закриті ще в березні. Цей день в британських ЗМІ назвали «суперсубботой». За даними місцевих ЗМІ, в суботу паби в Англії відвідали десятки тисяч людей.

Паби та ресторани відповідно до рекомендацій збирають контактні дані відвідувачів, щоб в разі необхідності мати можливість зв’язатися з ними. Подібні дані вони повинні зберігати протягом 21 дня. Власникам закладів необхідно вказувати час прибуття до закладу і тривалість перебування.

Нагадаємо про ситуацію з Covid-19 в Україні. В офіційній статистиці спершу намітилася тенденція до зниження числа виявлених випадків захворювання.

Все виявилося досить просто. Якщо в попередні два дні було зроблено 21 759 тестів на коронавірус, то за 6-7 липня, коли хворих стало різко менше – лише 16 039 досліджень. Тобто менше на 26%. Для порівняння – кількість хворих за ті ж періоди впало на 36%.

Джерело: