Віденським терористом виявився 20-річний етнічний албанець з паспортом Північної Македонії

Терориста, якого застрелили під час страшних терактів у Відні, звали Куртін С., йому було 20 років. Також він був одним з 90 австрійських ісламістів, які хотіли поїхати до Сирії.

Про це з посиланням на редактора віденської щотижневої газети Falter Флоріана Кленка повідомляє Reuters у вівторок, 3 листопада.

Так, нападник був відомий внутрішній розвідці, тому що був одним з 90 австрійських ісламістів, які хотіли поїхати до Сирії.

«Він знаходився в полі зору відомств із захисту конституції, оскільки він був в числі 90 австрійських ісламістів, які хотіли виїхати до Сирії. У липні його затримали », – розповів Флоріан Кленк.

Він додав, що чоловік на ім’я Куртін С. мав «албанські коріння». Його батьки були родом з Північної Македонії і не були помічені в зв’язках з ісламізмом.

Пізніше глава МВС Австрії Карл Нехаммер підтвердив, що 20-річний нападник мав северомакедонскіе коріння і був відомий правоохоронним органам участю в терористичній організації. За словами міністра, на додаток до австрійського паспорту, у чоловіка було громадянство Північної Македонії.