Від ускладнень після коронавірусу помер чемпіон України з дзю-до, батько і тренер бійця Хабіба

Хабіб (зліва) втратив батька і спортивного наставника (праворуч). Фото: wikipedia.org
У Москві помер хворів Covid-19 у важкій формі батько чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова, тренер бійцівського клубу Росії Eagles MMA і чемпіон України з дзюдо Абдулманап Нурмагомедов. Йому було 57 років.

Про це пише РІА Новини.

Першим про смерть спортсмена повідомив глава Чечні Рамзан Кадиров.

В кінці квітня Нурмагомедов був госпіталізований в 2-у міську лікарню Махачкали з двобічною пневмонією. Як з’ясувалося, у нього коронавірус. На початку травня чоловіка в дуже важкому стані перевезли в Москву.Тогда Хабіб розповів пресі, що на тлі вірусу у батька почалися проблеми з серцем. Абдулманап був в групі ризику по серцю, так як рік тому переніс операцію на цьому органі.

В кінці червня коронавируса у відомого тренера вже не було, але його стан погіршувався, він був в реанімації у зв’язку з ускладненнями на серце і нирках. А 3 липня його не стало.

Глава Цумадінського району Дагестану Анваргаджі Вечедов заявив, що Нурмагомедова-старшого поховають сьогодні вночі в селі Кіроваул, де він жив.

«У мусульман необхідно ховати тіло померлого якомога швидше, тому похорон можуть відбутися сьогодні вночі. Нехай Всевишній помилує його душу», – додав чіновнік.Родственнікі спортсмена попросили жителів Дагестану не приїжджати на похорон і обмежитися співчуттями по телефону через збереження загрози зараження коронавірусів.

Хабіб Нурмагомедова подзвонив президент Росії Володимир Путін і висловив співчуття у зв’язку з кончиною батька.