Вибух в Бейруті. Число жертв зросла до 100 осіб, і буде рости

В результаті двох потужних вибухів, які прогриміли у вівторок, 4 серпня, в столиці Лівану Бейруті загинуло як мінімум сто чоловік. Дзвінки про знайдених загиблих, а також про поранених в результаті вибуху все ще надходять.

Про це пише Sky News Arabia з посиланням на ліванський суспільство Червоного Хреста.

Поранення отримали більше чотирьох тисяч чоловік. Рятувальники досі отримують десятки дзвінків про поранених і загиблих, які знаходяться в тих будинках, куди не вдалося дістатися. Лікарі просять вивозити постраждалих за межі міста, тому що в лікарнях міста немає вільних місць.

Нагадаємо, вибухи в Бейруті пролунали увечері у вівторок, 4 серпня. При цьому відгомони потужних вибухів були чутні навіть на Кіпрі. Цей острів знаходиться більш ніж в 200 кілометрах від міста в Лівані.

Спочатку було припущення, що вибухнула піротехніка, потім з’явилася офіційна версія, по якій в порту міста вибухнув склад с 2 750 тоннами вибухонебезпечної аміачної селітри.

В результаті вибуху в столиці Лівану Бейрута постраждали також 48 співробітників місії Організації Об’єднаних Націй і 27 членів їх сімей, а також 3 людини, які відвідали офіс ООН в момент вибуху.

Джерело: