Ван Дамм зі своєю українською дівчиною зупинився в готелі в Києві, де номер коштує 15 000 гривень на добу

Найближчі два тижні на вулицях української столиці можна зустріти всесвітньо відомого героя бойовиків Жан-Клода Ван Дамма (59 років). Зірка Голлівуду приїхав до Києва для зйомок в комедійному серіалі від Netflix під назвою «Останній найманець» (The Last Mercenary), де його напарником по майданчику буде актор Албан Іванов.

Про це ще в останній день липня повідомив міністр культури Олександр Ткаченко і поділився знімком зі свого кабінету, де вони з актором зображують боксерський спаринг.

ван дамм и ткаченко

Жан-Клод Ван Дамм прилетів до Києва зніматися в серіалі Netflix і зустрівся з міністром культури Олександром Ткаченком, фото: instagram.com/facebook.com

Зйомки вже стартували і триватимуть до осені. Зараз відомо розклад до 25 серпня і оприлюднені вулиці Києва, які будуть перекриті через кіношників. Наприклад, сьогодні, 14 липня огородили частину вулиці Костянтинівській на Подолі з ранку і до вечора. Зібралося багато зівак, фанатів, але були і незадоволені перехожі, які поспішали на роботу і були змушені шукати обхідні шляхи, щоб потрапити в офіс.

съемки ван дамм

Зйомки серіалу з Ван Даммом у Києві, фото: вилучаючи Каумбаев, «Країна»

Наступного разу, Ван Дамма можна буде побачити в понеділок з ранку на вулиці Електриків, а в другій половині дня під Південним мостом.

«Країна» з’ясувала, що «брюссельський мускул» (прізвисько актора) приїхав до Києва зі своєю українською дівчиною Оленою Каверіною (родом з Кривого Рогу – Ред.).

каверина

Поки Ван Дамм на с’меках, Олена фотографується на балконі готельного номера, фото: instagam.com

Вони прибули до Києва на персональному літаку актора з його ініціалами на борту. Як нам стало відомо, пара зупинилася в готелі Fairmont Grand Hotel і вибрала номер з видом на Дніпро.

Добу в кімнаті такої категорії коштують близько 15 000 грн зі сніданком для двох. За два тижні набігає кругленька сума, а саме 210 000 долл тільки за проживання.

 

каверина

Олена Каверіна з Ван Даммом живуть в готелі Fairmont Grand Hotel, фото: instagram.com/agoda.com

Жан-Клод разом з Оленою вже більше 10 років. Познайомилися на дискотеці в Таїланді і з тих пір українка всюди супроводжує коханого по всьому світу.

Проста дівчина з Кривого Рогу навіть набила його ініціали на шиї, а фото тату виставила на загальний огляд в соцмережах. Раніше Каверіна часто ділилася знімками з Ван Даммом. Зараз же в її «Інстаграме» залишилися тільки відверті Селфі. Наприклад, днями вона красувалася в білизні на балконі готелю з видом на історичний центр Києва.

Відзначимо, що кінозірка досі перебуває в офіційному шлюбі з культуристкою Гледіс Португез (це його четверта дружина, більш того вони були разом з 1987 по 1992 рік, розлучилися, а потім знову одружилися в 1999 році). У подружжя є двоє дорослих дітей.

Джерело: