В українців залишилося менше тижня, щоб змінити виборчу адресу перед місцевими виборами

До 10 вересня громадяни України можуть змінити виборчу адресу, щоб проголосувати на місцевих виборах, намічених на 25 жовтня 2020 року.

Про це в п’ятницю, 4 вересня, повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитро Загуменний.

«Змінити свою виборчу адресу стало ще простіше і зручніше, без черг і довідок. Досить звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців онлайн. Заява в електронній формі можна передати в особистий кабінет виборця з використанням кваліфікованої електронного підпису. А результати розгляду заяви надійдуть на електронну пошту. Головне – встигнути змінити свою виборчу адресу до 10 вересня включно », – сказав чиновник.

У КМДА додали, що в столиці створено міський координаційний центр з вирішення питань забезпечення виконання заходів, визначених законодавством про вибори, з підготовки та проведення чергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови, призначених на 25 жовтня.

У избирателей осталось 6 дней, чтобы успеть изменить свой избирательный адрес перед местными выборами. Скриншот: Фейсбук

Джерело: