В українських податківців випарувалося 60 тонн вилученого алкоголю

Група чиновників Державної фіскальної служби в Тернопільській області підозрюється в розтраті і незаконному продажі алкоголю, який УКРІНФОРМ виявляючи. Серед підозрюваних в розтраті також глава управління УКРІНФОРМ.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіціі.

Правоохоронці викрили злочинну групу посадових осіб обласного управління УКРІНФОРМ, серед яких керівник одного з управлінь, начальники та заступники відділів, слідчий та інспектор.

Зазначено, що підозрювані зловжили службовим становищем і, всупереч судовому рішенню про передачу на технологічну переробку вилучених в межах кримінальних проваджень фальсифікованих алкогольних напоїв і спирту спеціалізованому держпідприємству, передали 60 тонн продукції на користування приватному підприємству.

«Згідно з висновком економічної експертизи, за технологічну переробку державний бюджет недоотримав понад 120 тисяч гривень», – сказано в повідомленні.

Відзначається, що про підозру повідомили восьми чиновникам УКРІНФОРМ за статтями про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинення злочину групою осіб і невиконання судового рішення (ч.3 ст.191, ч.2 ст.28, ч.2 ст.382 КК України).

Чиновники распродали 60 тонн изъятого алкоголя

Чиновники распродали 60 тонн изъятого алкоголя

Фото: Національна поліція

Джерело: