В Україні знову переглянуть зони карантину

В Україні завтра переглянуть рівні епідеміологічної небезпеки в ряді областей і визначать регіони в ту чи іншу зону карантину ( «зелена», «жовта», «помаранчева», «червона»). Про це повідомив на брифінгу головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Тільки на сьогоднішній день вже 13 областей-кандидатів на зміну рівня епідопасності.

«Завтра будуть переглянуті рівні епідопасності на підставі кількості захворілих за останні 14 днів. Минулого четверга, коли приймалося рішення про першому зонування, таких регіонів було 10. Зараз за статистикою, яка у нас є на сьогодні, кількість областей, в яких буде проведено розгляд та зонування територій за кольоровою гамою, вже 13. Але ми чекаємо завтрашнього дня , оскільки динаміка до зростання кількості хворих показує, що додатково до 13 можуть приєднатися інші області », – сказав Ляшко.

Нагадаємо, 13 серпня комісія ТЕБ НС визначила епідеміологічну ситуацію в регіонах, на підставі чого в Україні оновили зони карантину. Столиця виявилася «жовтої», а «червоними» стали кілька населених пунктів в п’яти областях. Стало відомо, в яких населених пунктах з’явилися нові обмеження. Варто відзначити, що оновлені зони почали діяти з 17 серпня і повинні були переглядатися тільки через 14 днів.

Джерело: