В Дніпрі застрелився полковник поліції, що був головним криміналістом регіону

Полковник Павло Савенко до 2020 року очолював відділ кримінального аналізу ГУНП Дніпропетровської області. Фото: dduvs.in.ua
У Дніпрі наклав на себе руки полковник поліції Павло Савенко, який до січня 2020 року обіймав посаду начальника відділу кримінального аналізу ГУНП Дніпропетровської області. Трагедія сталася в четвер, 25 червня, в квартирі на вулиці Янгеля, де поліцейський жив зі своєю сім’єю. Про це повідомляє «Дніпро оперативний» з посиланням на власні джерела.

Уточнюється, що близько 20:30 тіло загиблого виявила його дружина, яка повернулася після прогулянки з дитиною. Жінка побачила, що в одній з кімнат двері зачинені зсередини. Коли вона змогла її відкрити, то виявила тіло свого чоловіка. Чоловік вистрілив собі в праву скроню. Поруч з ним був карабін і гільза від патрона.

У квартирі, де застрелився поліцейський, передсмертну записку не знайшли. Дружина правоохоронця не розуміє, чому її чоловік вирішив покінчив життя самогубством.

Про смерть полковника Савенко на своїй сторінці в соцмережі написав його колега Денис Пефтієв. »Він першим в Україні створив ситуаційний центр у Дніпропетровській області в 2013-2014 році, після його напрацювання лягли в основу системи ситуаційних центрів по всій країні. Його напрацювання в операційному аналізі стали основою системи кримінального аналізу на національному рівні », – пише автор поста.

Він називає загиблого колегу кращим керівником підрозділу кримінального аналізу в Україні.

скриншот сообщения

 

Джерело: