В Україні захворюваність на коронавірус за місяць збільшилася майже вдвічі

В Україні за місяць майже вдвічі збільшилася кількість хворих на коронавірусом. Якщо в липні Covid-19 захворіли 28 тисяч, то в серпні число інфікованих склало 53 тисячі українців – майже в два рази більше. З квітня 48 тисяч пацієнтів з Covid-19 були госпіталізовані.

Про динаміку пандемії в Україні у вівторок, 8 вересня, розповіла спікер Національної служби здоров’я Тетяна Бойко, пише «Укрінформ».

«Найбільша завантаженість ліжок для пацієнтів з Covid-19 була в лікарнях Одеської, Закарпатської та Львівської областей. Однак частка госпіталізованих пацієнтів із загальної кількості захворілих зменшилася в серпні на 5%: якщо в липні були госпіталізовані 39% хворих пацієнтів, то в серпні – 34% », – зазначила Бойко.

Також в серпні на 60% збільшилася кількість госпіталізованих. Всього з квітня по серпень було госпіталізовано 48 тисяч пацієнтів з Covid-19. З них близько 17% отримали медичну допомогу в умовах інтенсивної терапії.

Бойко додала, що частка пацієнтів з числа госпіталізованих з діагнозом COVID-19, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії, залишається стабільною і становить близько 16-17%. При цьому в світі, за її словами, в інтенсивної терапії потребують близько 25% госпіталізованих.

Джерело: