В Україні стартувала вступна кампанія. Уже можна реєструвати електронні кабінети

В Україні пройшло зовнішнє незалежне оцінювання, і з суботи, 1 серпня, стартувала вступна кампанія. Абітурієнти вже можуть реєструвати електронні кабінети.

«З 01 серпня з 10:00 починається реєстрація електронних кабінетів для абітурієнтів, які будуть подавати заяви в електронній формі. Абітурієнти зможуть подати заяви з 13 до 22 серпня. Хочемо підкреслити і заспокоїти абітурієнтів, що зареєструвати електронний кабінет вони зможуть протягом всього періоду подачі заяв », – нагадав заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

16 серпня о 18:00 закінчується прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

22 серпня о 18:00 закінчується прийом документів від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти, які надходять за результатами ЗНО.

У цьому році для конкурсу на бюджетне місце абітурієнти можуть подати максимум п’ять заяв на п’ять спеціальностей. Зате кількість заяв для вступу на контракт не обмежується.

У 2020 році вступна кампанія для надходження на бакалаврат триватиме з 1 серпня (дата початку створення Е-кабінетів) до 15 вересня (дата переведення на вакантні бюджетні місця).

Абітурієнти, які здавали 1 липня єдине вступне випробування і 3 липня – єдине фахове вступне випробування, також з 1 до 13 серпня повинні створити електронні кабінети. Прийом заяв до вищих навчальних закладів у них почнеться раніше – 5 серпня.

Джерело: