В Україні школярів можуть відправити на канікули на 10 днів раніше терміну

Заступник міністра охорони здоров’я і головного санітарного лікаря України Віктор Ляшко, який нещодавно розповів про ймовірність повного карантинного локдауна в Україні, заявив, що можливе перенесення шкільних осінніх канікул на 10 днів раніше через прийдешні місцеві вибори.

Про це повідомляє Українське національне інформаційне агентство УНН.

Під час круглого столу «Місцеві вибори – 2020 і Covid-19» Ляшко пояснив, що перенесення канікул планується для того, щоб підготовка до виборів і самі вибори не перетиналися з освітнім процесом.

«Буквально вчора ми проводили чергову конференцію з нашими педагогами, надійшла пропозиція до того часу, поки дітей не відправлять на канікули, а таке питання розглядається, канікули хочемо зробити на 10 днів раніше, ніж було заплановано для того, щоб освітній процес і підготовка до виборів і виборчий процес не перетиналися », – зазначив заступник міністра охорони здоров’я.

Також він пояснив, що в даний момент в Україні через пандемію діє заборона на відвідування дитячих садків і шкіл сторонніми людьми, в тому числі батьками учнів. Але виборчий процес уже почався і ділянки відкриваються на територіях шкіл. На час, коли вибори і навчальний процес перетнуться, на думку Ляшка, потрібно організувати окремий вхід для виборців, а не дозволяти їм заходити через той же, яким користуються діти.

Джерело: