В Україні можуть ввести «карантин вихідного дня»

В Україні не планують знову оголошувати локдаун, незважаючи на антирекорди по добовому приросту хворих Covid-19. Однак в країні можуть ввести «карантин вихідного дня» і зобов’язати українців проводити вихідні вдома з родиною.

Про це в ефірі передачі «Право на владу» заявив нардеп, голова Комітету Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, відео оприлюднено в YouTube.

Так, за словами Радуцького, постанова Кабміну №641 про карантинний зонуванні необхідно міняти, оскільки ВООЗ оновила свої критерії введення обмежень. В найближчому часі Україна повинна врахувати їх. Питання обговорюватиметься вже в суботу, 10 жовтня, на нараді у президента.

«Друге – це моя пропозиція, РНБО його підтримує, і я сподіваюся, що підтримає президент. Це треба зробити те, що зробив КНУ ім. Шевченко – він перевів навчання на дистанційку. Я вважаю, що школи і університети треба відправляти на дистанційне навчання. Жорсткий карантин ми сьогодні ввести не можемо, ми все розуміємо. Але ми можемо ввести карантин вихідного дня, це коли сім’я на вихідні залишається у себе вдома, нікуди не їздить – ні в ресторани, ні на концерти до Харкова. Це все можна витримати, це не закриття підприємств, які не зупинка », – сказав Радуцький.

Джерело: