В Одеській області розстріляли відомого кримінального авторитета на виході зі спортзалу

Увечері в п’ятницю, 2 жовтня, в місті Рені в Одеській області сталася стрілянина, в результаті якої був поранений чоловік.

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах регіону.

«2 жовтня о 21:05 в Ренійське відділення поліції Ізмаїльського відділу поліції в Одеській області надійшло повідомлення по спецлінії« 102 »про те, що о 20:54 за адресою: Ренійський район м. Рені, вул. Дунайська 188, кричить чоловік і просить допомоги, каже, що в нього стріляли.

За словами заявника, він не чув пострілів, але бачив чоловіка, у якого всі руки в крові. Потерпілий повідомив, що вийшов зі спортивного залу, і в нього вистрілив невідомий чоловік в масці і зник.

Попередньо встановлено, що під час виходу зі спортзалу невідомий в масці скоїв два постріли в Варивода Віталія. Він був доставлений в Ренійську ЦРЛ з діагнозом поранення грудної клітини, нижньої лівої кінцівки.

О 21:40 по півдню Одеської області був введений в дію оперативний план «Перехват». Попередньо розшукується автомобіль «БМВ» темного кольору на Єврономері, на якому може пересуватися невідомий », – повідомило «Країні» джерело в поліції.

За інформацією «Країни», в Рені вчора поранили члена ОЗУ Олега Попеску – 50-річного Віталія Вариводу на прізвисько Копатько. Чоловік ввечері виходив зі спортзалу, невідомий в масці вистрелив у нього з пістолета два рази і втік. З пораненням грудей і ноги Віталія В. помістили в лікарню.

Поранений добре відомий поліції – в ОЗУ Попеску він очолював силове крило. Стрілянину в поліції пов’язують з конфліктом Олега Попеску по кличці Ренійський з іншими кримінальними авторитетами, які претендують на лідерство в Бессарабії.

Джерело: