В Ізраїлі вводять повний карантин на два тижні

В Ізраїлі посилюють карантин у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, викликаної епідемією Covid-19. Він триватиме 14 днів і почне діяти вже з п’ятниці, 25 вересня. По закінченню цього періоду в країні послаблять обмеження.

Про це заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, відео оприлюднено на його сторінці в Facebook.

«Щоб врятувати життя ізраїльтян, ми повинні оголосити повний карантин на два тижні, який розпочнеться в найближчу п’ятницю і триватиме до кінця свята Симхат Тора. Після цього буде ще два тижні карантину, сподіваюся, не дуже суворого, але говорю заздалегідь: все залежить від показників захворюваності », – заявив він.

За його словами, захворюваність коронавірусною інфекцією в Ізраїлі збільшується, зростає число тяжкохворих і померлих. Прем’єр додав, що як тільки дозволить ситуація, уряд повернеться до програми «Світлофор» та до звичайного життя в умовах пандемії.

«Ті, хто думає, що можна продовжити працювати під час пандемії, зростання смертності та захворюваності без наслідків для економії, помиляється. І якщо від нас вимагається прийняття жорстких заходів, краще зробити це зараз, в період свят, коли економічна активність знижена », – додав політик.

В Израиле ужесточают карантин на две недели - Нетаньяху. Скриншот: facebook.com/ PMORUS

Джерело: