В Ізмаїлі через карантин тимчасово закриють кафе

Місто Ізмаїл Одеської області з 27 серпня рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій потрапив в червону зону. Тому міська влада вирішила тимчасово закрити всі заклади громадського харчування.

Про це повідомив в Facebook мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

«Обмеження червоної зони припускають серйозне посилення протиепідемічних заходів в Ізмаїлі. Але якщо магазини, ринки в нашому місті продовжать працювати, то їдальні, кафе і ресторани будуть тимчасово закриті », – написав градоначальник.

За його сллвам, влада розуміє, які фінансові труднощі відчуває в таких умовах малий і середній бізнес, що працює в сфері громадського харчування. Тому міська рада вважає за необхідне дати пільгу власникам кафе і ресторанів: на період дії червоної зони їх повністю звільняють від орендної плати за землю, податку на нерухомість та єдиного податку.

«До чергової сесії міської ради, яка відбудеться через тиждень, ми опрацюємо простий і зрозумілий механізм реалізації своєї ініціативи. Хочу підкреслити, сьогодні нам необхідно зберегти підприємства і робочі місця в сфері громадського харчування, підтримати підприємців у важкі для громади часи », – пояснив рішення влади мер.

Скриншот из Фейсбук Андрея Абрамченко

Джерело: