В Івано-Франківську сотні людей вийшли на акцію проти жорсткого карантину

В Івано-Франківську, який потрапив в «червону» карантинну зону, сотні людей вийшли на акцію протесту, вимагаючи не позбавляти їх роботи, а дітей – можливості ходити в школи.

Як повідомляє Galka, мітинг проходив під стінами обласної державної адміністрації. Учасники протесту вимагали не допустити введення жорсткого карантину.

Деякі тримали в руках плакати «Я годую держава, а воно мене закриває», «Я маю право на працю, я теж хочу їсти», «Пустіть дітей до школи», «Освіта переможе».

Так, одна з учасниць протесту, підприємниця Руслана Загайкевич заявила, що через карантин розвалилася організована нею школа східного танцю.

  / Фото: galka.if.ua

  / Фото: galka.if.ua

«Діти сидять вдома, не займаються. Школи як такої не стало. Як підприємець, я багато втратила часу за період карантину, податки нереально зібрати. До того ж я, як фітнес-тренер, бачу, що через перерви мої клієнти втрачають форму і здоров’я », – сказала вона.

У свою чергу, викладач Богдан Когуч виступив проти дистанційного навчання: «Ми просто обманюємо самі себе. Чому скрізь відкриті школи, а на заході закриті? Хочемо працювати в нормальному режимі ».

Проти дистанційного навчання виступила і викладач музичної школи Наталія Довбенко, яка заявила, що вчителі готові до роботи в реаліях коронавірусу.

«Щоб наші діти нормально вчилися, а Україна розвивалася, потрібно, щоб вони були в соціумі. Ми повинні працювати в нормальному режимі. Працювати вдома на телефоні дуже складно. Дітей насправді багато бажаючих прийти в школу », – підкреслила педагог.

Джерело: