В Італії українська заробітчанка вбила свого господаря, який примушував її до групового сексу

В італійських мас-медіа зараз широко висвітлюється трагічна історія, пов’язана з українською заробітчанкою. Олена Лері вбила свого роботодавця і сховала його тіло на балконі, після чого полетіла в Україну.

Про жахливі подробиці цієї трагедії, яка сталася ще минулої осені, передає Gazetaukrainska.com.

Труп господаря сховала на балконі

2 листопада 2019 року, на балконі квартири на вулиці Дель Вельтро в Трієсті, було знайдено тіло 75-річного Ліберо Фоті. Він лежав там протягом двадцяти днів, загорнутий в два мішки для сміття і покритий ковдрою.

Підозри впали на українку, яка доглядала і жила разом з потерпілим. Однак, від неї не залишилося і сліду. Поліцію і пожежних викликали сусіди, стурбовані раптовим зникненням пари. Прокуратура Трієста зайнялася розслідуванням. Була встановлена ​​особа співмешканки Ліберо Фотія. Нею виявилася 65-річна Олена Лері. Жінка повернулася в Україну, в місто Черкаси.

Слідчі подзвонили їй в Україну і Олена зізналася у вбивстві і спробі приховати тіло.

Історія злочину

Згідно з реконструкцією подій на основі розповіді Олени Лері, частково підтвердженої сусідами, сварки в їхній родині почалися задовго до трагедії.

Олена почала працювати в будинку Фоті 10 років тому. Згодом їхні стосунки стали близькими.

Після того як у Олени виявили смертельну хворобу, вона захотіла повернутися додому, щоб провести останні місяці життя разом зі своєю дочкою.

Ліберо Фоті відмовляв її від поїздки, проте Олена не хотіла змінювати плани.

В трагічну ніч 12 жовтня 2019, приблизно о 05:00, сварка зав’язалася знову. Італієць забороняв доглядальниці залишати його, погрожуючи ножем. У сутичці жінка вдарила його по голові пляшкою і задушила капроновими колготками.

Намагаючись приховати тіло, вона загорнувши його в целофанові пакети для сміття і ковдру, і перетягнула на балкон. В той же день, близько 14:00, жінка вилетіла з аеропорту Венеції прямим рейсом до Києва, а звідти доїхала до міста Черкаси.

Що штовхнуло Олену Лері на вбивство?

Ця справа стала відомо на всю Італію завдяки програмі «Pomeriggio Cinque» на «5 Каналі» італійського телебачення. Провідна Барбара Урсо запрошувала в студію свідків, особисто знайомих з парою, які оприлюднили моторошні деталі відносин між Ліберо і Оленою.

Один з них розповідав: «Фоті був дуже поганою людиною. Олена була його жертвою Він бив свою партнерку і примушував до статевих стосунків втрьох. Він був розбещеним. Ліберо був розпусним і брехливим. Він страждав на діабет, а коли рівень цукру в крові падав, мав невмотивовані, холеричні реакції ».

Пара жила повністю ізольовано як від родичів, так і від інших людей свого кондомініуму.

Інший свідок розповів наступне: «Він змушував її ходити вдома в бюстгальтері і трусах. Бив її … Заставляв мати інтимні стосунки з іншими чоловіками. Вона погоджувалася, бо була жертвою, вона була доброю жінкою ».

смерть вбивці

Олена Лері була важко і невиліковно хвора. Вона померла 5 травня 2020 року, проте інформація про це була повідомлена в прокуратуру Трієста тільки в ці дні. Звістка про смерть жінки знову привернула увагу італійського суспільства до цієї нагоди. Про насильство над доглядальницями-іноземками в Італії говорять не часто, зазвичай пошепки, особливо коли воно має сексуальний характер.

Відсутність власного будинку, захисту родичів, незнання мови, а часто і відсутність дозволу на проживання, роблять доглядальниць легкими жертвами.

Один із сусідів пари, який був в курсі наруги над Оленою Лері сказав: «Коли я пішов з того будинку, я помолився за бідних доглядальниць, щоб вони мали хоч трохи спокою».

Джерело: