В Австралії закрили 5-мільйонне місто через другої хвилі коронавірусу

В Австралії, де раніше через новий спалах коронавірусу закрили кордони двох штатів, в другому за величиною місті країни – Мельбурні – знову ввели жорсткі карантинні заходи.

Посилаючись на прем’єр-міністра штату Вікторія Деніел Ендрюс, ABC повідомляє, що в майже 5-мільйонному місті знову ввели обов’язкову самоізоляцію і заборона на виїзд за межі міста протягом півтора місяців.

«Група з питань охорони здоров’я рекомендувала мені повторно ввести третю стадію обмежень, включаючи знаходження будинку, за винятком чотирьох причин для виходу на вулицю, з півночі 8 липня (за місцевим часом – ред.) Терміном на шість тижнів», – сказав Ендрюс на прес- конференції 7 липня.

Аналогічні обмеження вводяться і на території адміністративної одиниці Шир Мітчелл, додав прем’єр Вікторії.

Таким чином, виходити з дому можна буде тільки, щоб сходити за продуктами, на навчання, для заняття фізкультурою на відкритому повітрі і для звернення за медичною допомогою.

Крім того, жителям агломерації Мельбурна заборонили виїжджати за її межі, для цього на дорогах встановлять «жорстку кордон» з блокпостами.

Подібні заходи були спровоковані різким зростанням кількості випадків COVID-19 в штаті Вікторія за останню добу – на 191, що є рекордним показником за весь час епідемії. Таким чином, з початку поширення інфекції в регіоні виявили 2 824 хворих.

Джерело: