Уряд призначив нового керівника «Укрзалізниці»

Кабмін призначив Володимира Жмака головою правління «Укрзалізниці».

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 26 серпня.

«Серед кадрових питань сьогоднішнього засідання уряду — призначення керівника «Укрзалізниці», який був обраний через відкритий конкурс наглядовою радою.. У конкурсі переміг Володимир Жмак. Він проходив абсолютно всі співбесіди, це був відкритий конкурс», — заявив прем’єр Денис Шмигаль.

Володимир Жмак – член наглядової ради аеропорту «Бориспіль». У 2015-2016 роках працював першим заступником голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. До цього він обіймав керівні посади в групі ТНК-BP, яка входила до списку десяти найбільших приватних нафтових компаній у світі за обсягами видобутку нафти.

Також був радником президента «Київстару» – відповідав за розвиток нових напрямків бізнесу. Упродовж семи років він входив до наглядової ради цієї компанії, два роки був членом ради Європейської бізнес-асоціації.

Нагадаємо:

У квітні наглядова рада «Укрзалізниці» продовжила процедуру відбору голови правління компанії на період обмежувальних заходів у зв’язку із коронавірусом.

Кабмін на засіданні 15 квітня звільнив Желько Марчека з посади в.о. голови правління «Укрзалізниці» та виключив його зі складу членів правління, новим тимчасовим керівником компанії призначили Івана Юрика.

Читайте також: Фінальна шістка: хто може очолити «Укрзалізницю»

Джерело: