Уряд погодив екс-заступника Єрмака на голову Чернігівської ОДА

Кабінет міністрів погодив кандидатуру колишньої заступник голови Офісу президента Андрія Єрмака Анни Коваленко на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Джерело: нардеп від «Слуги народу», представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан в Telegram

Пряма мова: «На сьогоднішньому позачерговому засіданні Кабмін прийняв ряд кадрових рішень: узгодити призначення (проект указу президента України) Коваленко Ганни Миколаївни – головою Чернігівської обласної державної адміністрації».

Деталі: Крім того, на засіданні 28 вересня уряд погодив звільнення Валерія Жалдака з посади заступника міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції (у зв’язку з переходом на іншу роботу – на посаду першого заступника Кіровоградської ОДА).

А також звільнення Володимира Купрія з посади першого заступника глави Нацагентства з питань державної служби (відповідно до ч. 1 ст. 87 закону «Про державну службу» – припинення державної служби за ініціативою суб’єкта призначення).

Передісторія:

29-річна Коваленко є головою всеукраїнської ГО «39 жіноча сотня Самооборона Майдану» і координатором ГО «Антикорупційне рух України», а також радником голови держслужби спецзв’язку та захисту інформації.
Вона була консультантом при комітеті Верховної Ради з питань безпеки і оборони, а також радницею 3 міністрів оборони і міністра інформаційної політики Юрія Стеця в 2014-2015 рр.
У 2019 була обрана депутатом ВР від «Слуги народу». 10 вересня 2019 року достроково склала повноваження в зв’язку з призначенням її заступником керівника Офісу Президента.
22 квітня президент Володимир Зеленський звільнив Коваленко з посади заступника з питань оборони керівника ОП Андрія Єрмака і призначив замість неї Романа Машовця.
А Коваленко призначили заступником міністра розвитку громад і територій.

Джерело: