Уражено 70% легенів: Лікар збірної України з футболу помер від Сovid-19

Сьогодні, 25 липня, від ускладнень, викликаних коронавірусом Сovid-19 у віці 48 років помер лікар національної збірної України з футболу Антон Худаєв.

Про це повідомляє прес-служба Української Асоціації футболу (УАФ) в Facebook.

«Сумна новина в таборі збірної України .. Відійшов у Вічність лікар національної команди України Антон Худаєв. Йому було 48. Антон Євгенович захворів Сovid-19, вірус вразив 70 відсотків його легких. Кращі лікарі України боролися за життя Антона, він перебував під апаратом штучного дихання … Однак коронавірус виявився безжальним до нашого Доку. Сьогодні ввечері Антон Євгенович помер через зупинку серця », – зазначено в повідомленні.

Лікар, якого у вузьких колах називали Ашот, лікував футболістів харківського «Металіста» близько 20 років, а спортсменів національної збірної почав вести з 2016 року.

Від імені президента УАФ Андрія Павелко, головного тренера національної команди Андрія Шевченка і всієї футбольної сім’ї України асоціація висловила свої співчуття родині лікаря.

«Важко виразити словами глибину втрати. Завжди чуйний і турботливий до кожного гравця, кожному тренеру, кожному члену команди. Чи не пропускав жодного звернення, піклуючись про здоров’я колег. Вся національна номанда у великій скорботі. Світла і Вічна Пам’ять нашому Ашоту », – додали представники УАФ.

Коронавирус убил врача сборной Украины по футболу

Джерело: