«Укрзалізниця» звільнить п’ятьох співробітників після побиття журналістки «Інтера» в поїзді «Маріуполь-Київ»

Після побиття і спроби зґвалтування журналістки Анастасії Лугової в поїзді, що прямував із Маріуполя до Києва, «Укрзалізниця» провела службове розслідування. У компанії повідомили, що співробітники, через недбалість яких нападник без квитка виявився в вагоні, будуть звільнені.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

«В ході оперативного службового розслідування інциденту було встановлено, що на станції П’ятихатки-Стикові, скориставшись відсутністю провідника на робочому місці, людина самовільно увійшов у вагон №3 і зайняв вільне місце», – сказано в заяві.

В «Укрзалізниці» повідомили, що близько 3:30 ночі до провідника вагону №4 звернулася пасажирка з ознаками побиття та попросила про допомогу.

«На жаль, провідники не надали належної допомоги, передбаченої в таких випадках», – визнали в компанії ..

Зловмисника затримали правоохоронці, а поїзна бригада надала всі необхідні свідчення.

Таким чином, будуть звільнені провідник вагона, в якому стався інцидент, начальник поїзда, інструктор поїзних бригад, старший майстер вагонного депо резерву провідників і заступник начальника Маріупольського вагонного депо. Вони проявили недостатній професійний рівень і допустили ряд порушень.

Крім того, проведено додатковий інструктаж всіх провідників щодо недопущення такої ситуації в майбутньому і встановлений жорсткий контроль за дотриманням їх посадових обов’язків.

Нагадаємо, 31 липня в поїзді «Маріуполь-Київ» тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько побив і намагався згвалтувати телеведучу каналу «Інтер» Анастасію Лугову, яка їхала в столицю зі своїм сином. Після цього чоловіка заарештували без права внесення застави.

Джерело: