«Укрзалізниця» відновила харчування пасажирів у потягах

В «Укрзалізниці» відновили послугу харчування пасажирів у швидкісних поїздах. У поїздах далекого прямування почали реалізовувати кондитерські вироби, воду та інші холодні напої.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

«Укрзалізниця» відновила послуги харчування в швидкісних поїздах. Також компанія почала реалізацію кондитерських виробів, води та інших холодних напоїв в поїздах далекого прямування », – йдеться в повідомленні.

Тепер під час поїздки в швидкісних поїздах «Інтерсіті +» і «Інтерсіті» пасажири можуть купити не тільки питну воду, холодні напої, а й продукти харчування в індивідуальній упаковці, готові страви, які попередньо розфасовані в щільно закриту тару і не вимагають нагрівання.

Також в «УЗ» відзначили, що пасажири повинні дотримуватися безпечної дистанції – в вагоні-буфеті можуть перебувати не більше двох людей. Розносна торгівля з мобільного візка представниками кейтеринговій компанії і доставка замовлення з вагона-буфета на місце поки не здійснюються.

Як повідомляється, реалізація продуктів харчування в пасажирських поїздах стало можливим завдяки постанові Міністерства охорони здоров’я №39 від 3 липня 2020 року «Про внесення змін до Тимчасових рекомендації по організації протиепідемічних заходів при організації ж / д перевезень в період карантину у зв’язку з поширенням коронавирусной хвороби (COVID – 19) ».

Джерело: