Україну внесли до списку країн, яким хочуть дозволити в’їзд в ЄС

Україна внесли в перелік країн, яким планують дозволити в’їзд до Євросоюзу. Фото: Pixabay
За даними на 25 червня, в одному з проектів рішень про відкриття зовнішніх кордонів ЄС Україна вказана в списку держав, громадянам яких можуть відкрити в’їзд до Євросоюзу

Відповідну інформацію оприлюднив телеканал «Euronews».

Так, видання не публікує повний текст документа, але наводить повний список країн, які пропонують включити в «білий список» з початку липня. Проект документа, про який йде дискусія між членами ЄС надав виданню джерело в дипломатичних колах. У цьому списку – 54 країни і Україна вказана в їх числі.

Відзначається, що також ЄС дозволив в’їзд громадянам і жителям Андорри, Чорногорії, Сербії, Боснії, Албанії, Грузії. Примітно, що Молдову і Вірменію до списку не внеслі.Как повідомляється, поки немає абсолютної впевненості, що список буде затверджений в даному виді. Канал ппріводіт його «чорновий варіант».

«Джерела сумніваються у відкритті кордонів вже з 1 липня і кажуть, що згода (між членами ЄС) не буде досягнуто вчасно», – йдеться в публікації.

Відзначимо, за критеріями, які оприлюднювалися вчора, 25 червня, кордони ЄС повинні залишитися закритими для жителів України. Також поза списком опинилися країни, де зафіксували найбільшу кількість підтверджених заражень коронавірусів: США, Бразилія і Росія. Продовження узгодження відбудеться сьогодні, 26 червня.

Джерело: