Українцям дозволили подорожувати до Лівану і на Багами

Кількість країн, в які можуть в’їжджати громадяни України на тлі триваючої пандемії Covid-19, зросла до 25. У список дозволених для відвідування додали охоплений демонстраціями близькосхідний Ліван і Багамські острови.
Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу у вівторок, 14 липня.

«На минулому брифінгу я оголосив 23 країни, в які можуть поїхати українці. Зараз таких країн стало 25. Додалися Багамські острови. Згоден, дуже віддалена точка, хоча і приваблива для туризму. І Ліван – менш популярний напрям серед українських туристів, хоча країна надзвичайно цікава і красива », – розповів Кулеба.

Ще 23 країни, які включають ті, куди потрібна віза і ті, де діють певні карантинні обмеження, це: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острова.Также міністр нагадав про запуск інтерактивної карти, де можна перевірити умови в’їзду або транзитного проїзду.

Він розповів, що в трійку країн, які найбільше цікавлять громадян України, увійшли Угорщина, Туреччина і Росія. Напередодні Кулеба заявив, що в’їзд в Шенгенську зону в найближчим часом не буде відкритий.

Громадянам України можна перевірити можливість і правила в’їзду за кордон за кількома сервісів. Наприклад, тут або тут.

Джерело: