Українці цієї ночі побачать планету Марс. Коли дивитися на небо і поради для всіх знаків Зодіаку

У середу, 14 жовтня, українці стануть очевидцями важливого астрономічного явища – протистояння Марса. Це означає, що Червону планету можна буде побачити на небі неозброєним оком через її знаходження на мінімально близькій відстані від Землі.

Що відомо про астрономічне явище

Протистояння – це положення Марса, Землі і Сонця на єдиній лінії, що відбувається один раз в 2 роки. Земля опиняється точно між Сонцем і Марсом і Червона планета стає видно на нічному небі.

14 жовтня в 2:28 за київським часом Марс буде найближче до Землі – на відстані 62,6 мільйона кілометрів, але спостерігати за ним можна вже напередодні. Його буде видно всю ніч навіть в умовах міської засвітки: з’явиться ввечері на сході, вночі виявиться на півдні, а до ранку перейде на захід. На відміну від зірок, Марс світить немиготливим світлом.

противостояние Марса 14 октября 2020, фото Московского планетария

Московський планетарій повідомляє, що для спостереження нинішнє протистояння Марса стане кращим за останні 32 роки. При цьому блиск планети досягне значень 2,62m, що яскравіше Сіріуса і Юпітера. Тільки в серпні 2018 го Марс знаходився ближче до Землі (на відстані близько 60 млн. Км), але було видно в умовах повного затемнення Місяця і низько над горизонтом.

Яскравий червоний диск Марса можна побачити навіть в довгофокусний об’єктив або бінокль, а хороший телескоп дозволить розглянути поверхню планети: південну полярну шапку і світлі з темними області.

Поряд зі звичайними протистояннями раз в 18 років бувають великі протистояння, коли Марс підлітає до Землі ближче, ніж на 60 млн км. Такі моменти – прекрасна можливість для науки. Наприклад, так було відкрито супутники Фобос і Деймос і виявлені марсіанські «канали» у вересні 1877 року, коли Марс наблизився до Землі на 56,4 млн км.

Марс в 2020 году, фото sibdepo

Прогноз для кожного знака Зодіаку
Астрологія пов’язує протистояння Марса з початком військових конфліктів. Представники Зодіаку можуть відчути тривожність і занепокоєння за кілька днів до визначеного явища. Через кілька днів після 14 жовтня багато цілі може спіткати фіаско, а конфлікти досягнуть своєї кульмінації.

Овен – вам необхідно знизити рівень нервового занепокоєння і перенаправити енергію в конструктивне русло.

Телець – протистояння Марса стане періодом неприємних хвилювань і деяких побоювань. Необхідно бути уважними з таємними недоброзичливцями.

Близнюкам необхідно утриматися від будь-яких подорожей і масових заходів, як би вас не тягнуло на авантюри. Близьке оточення може піднести вам неприємні сюрпризи.

Ракам потрібно утриматися від ризикових дій в робочій сфері. Час невідповідний для звільнень або працевлаштування. Краще не планувати нічого на майбутнє – час неблагополучне також для постановки цілей.

Для Львів період може принести деякі зміни в фінансовому плані. Також слід утриматися від переїзду.

Дівам варто провести 14 жовтня в безпечному місці. Зірки радять не обтяжувати себе кредитними зобов’язаннями або позикою.

Енергія Марса викличе сварки Терезів з другою половинкою. Пам’ятайте про можливий конфлікт і гасіть непорозуміння з самого початку.

У Скорпіонів під удар потрапляє аспект здоров’я і роботи. Постарайтеся подбати про добробут цих сфер в середу, 14 жовтня.

Стрільцям потрібно відповісти відмовою в разі, якщо вас запросять в кіно або на виставку. У громадських місцях вас можуть підстерігати проблеми.

У Козерогів під ударом опиниться сфера дому та сім’ї. Не здумайте робити якісь операції з нерухомістю, проявляйте максимум дипломатії з домочадцями.

Водоліїв може очікувати негативний вплив на навчанні або в поїздках. Чи не вирушайте в відрядження, перевіряйте інформацію, що надходить вам інформацію і не вступайте в конфлікти з партнерами.

Рибам потрібно переосмислити питання кар’єри, фінансових благ і майна. Негативні зміни можуть спостерігатися у взаєминах з начальством або співробітниками. Уникайте серйозних угод, публічних виступів і великих витрат.

Джерело: