Українську легкоатлетку Кроль дискваліфікували за допінг

Незалежна організація по боротьбі з допінгом в легкій атлетиці Athletics Integrity Unit дискваліфікувала українську легкоатлетку Наталю Кроль (Прищепу) до 15 вересня 2021 роки за допінг.

Джерело: Федерація легкої атлетики України

Дослівно: «Наталя Кроль дискваліфікована на 20 місяців, з 16 січня 2020 року до 15 вересня 2021 року, відповідно до статей 10.2.2 and 10.5.1 (a) правил ADR (Антидопінгові правила Всесвітньої легкої атлетики)».

Деталі: Також анульовано всі результати Кроль, починаючи з 16 січня 2020 року, включаючи конфіскацію будь-яких титулів, нагород, медалей, очок, призових і грошових винагород.

Відзначається, що розслідування в повній мірі проводилося AIU. Спортсменці і ФЛАУ повідомили про рішення 3 серпня.

Кроль погодилася рішенням AIU за порушення антидопінгових правил і відмовилася від права на заслуховування в Дисциплінарний трибуналі.

Що було раніше: В лютому українську легкоатлетку Наталю Кроль тимчасово відсторонили від змагань через порушення антидопінгових правил. В організмі спортсменки виявили заборонену речовину гидрохлортиазид.

Довідка: Уродженка Рівного 25-річна Наталія Кроль (в дівоцтві Прищепа) – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Прищепа – чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів (2016 і 2018 роки).

Джерело: