Український лікар, який став символом боротьби з коронавірусів, помер від пневмонії

Сьогодні, 2 жовтня, від пневмонії в Тернопільській області помер лікар Іван Венжинович. Тест на коронавірус, які робили доктору, виявився негативним.

Про це пише Почаївська районна клінічна лікарня на своїй сторінці в Facebook. А про подробиці перебігу хвороби повідомляє Тернопільське інтернет-видання «20 хвилин».

У понеділок, 28 вересня, Венжинович потрапив до лікарні з двобічною пневмонією. Але ПЦР-тест на коронавірус виявився негативним.

На плакати і білборди, присвячені боротьбі з коронавірусом лікар потрапив після того, як дав інтерв’ю Associated Press. Журналісти робили репортаж про лікування COVID-19 в українських лікарнях, в тому числі і в тій, де працював Іван Венжинович. Саме тоді вони зробили його фотографію, яка швидко стала популярною і перетворилася на символ боротьби з вірусом.

Іван Венжинович помер на 51 році життя. У лікарні, в якій в останні дні життя він виявився пацієнтом, Іван пропрацював 25 років. Всі, хто його знав і працював з ним поруч, відгукуються про доктора як про самовідданого борця за чужі життя.

Адміністрація та колектив лікарні, в якій він працював, висловлює в своєму повідомленні співчуття його рідним і колегам.

«Нехай добра світла пам’ять назавжди залишиться в серцях кожного, кого він знав, лікував, любив і поважав.», – йдеться в повідомленні.

Джерело: