Український лікар розповів, чому у деяких людей Covid-19 проходить без температури

Київський інфекціоніст Євген Дубровський розповів, чому при зараженні Covid-19 не у всіх хворих буває висока температура. За словами медика, це пов’язано з нехарактерним відповіддю імунної системи і особливостями організму.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Дубровського зазвичай при інфекції температура тіла повинна підвищуватися і це є нормальним. Якщо це триває кілька днів ніяких антибіотиків приймати не потрібно.

«Лихоманка при Covid-19 – нормальна реакція організму на зараження. Це правильно, добре. І говорить про те, що імунітет робить свою роботу », – повідомив медик.

Він додав, що якщо у пацієнта при коронавірусі відсутній жар, це пов’язано з особливостями організму.

«Деяким потрібно більше часу і інші додаткові механізми захисту, щоб повністю нейтралізувати вірус. Такий погляд на проблему частково пояснює, чому багато дітей хворіють так легко і практично непомітно. Імунітет у кожного різний. І хтось впорається з вірусом швидше, хтось повільніше. Але питання імунної відповіді на SARS-COV-2 залишаються ще дискусійними », – поділився лікар.

Також інфекціоніст додав, що коронавірус – не вирок, а чергове респіраторне захворювання, з яким люди обов’язково впораються.

Украинский инфекционист объяснил, почему у некоторых людей инфекция проходит без температуры. Скриншот: Facebook/ Євген Ігорович

Украинский инфекционист объяснил, почему у некоторых людей инфекция проходит без температуры. Скриншот: Facebook/ Євген Ігорович

Раніше ми писали, які основні симптоми коронавірусу назвав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. За його словами, в першу чергу, це лихоманка, сухий кашель і утруднене дихання.

Джерело: