Українських дітей не пустили на борт літака: в Wizz Air пояснили ситуацію

Провідники WizzAir в аеропорту Лондон (Лутон) відмовили в посадці на літак двом українським дітям з бабусею. Вони 30 серпня повинні були вилетіти до Києва. Бортпровідники мотивували відмову в посадці тим, що бабуся дітей – громадянка Великобританії, а в Україні заборонений в’їзд іноземців.

Сайту «Сегодня» в Wizz Air пояснили, чому саме не пустили жінку з дітьми на борт.

«Wizz Air підтверджує, що пасажирці, яке 30 серпня повинна була вилетіти з Лондона (Лутон) до Києва рейсом W9 6001, було відмовлено в посадці в зв’язку з нечіткими правилами в’їзду в Україну. Wizz Air з’ясувала, що пасажирку було допустити на борт літака », – пояснили в авіакомпанії.

Справа в тому, що в рішенні уряду сказано: право в’їзду в Україну повинні мати іноземці, які є родичами першої лінії для громадян України. Жінка є родичем першого лінії для свого сина, до якого вона повинна була летіти рейсом WizzAir разом з його дітьми. Жінка мала з собою всі документи, що підтверджують родинні зв’язки (старий український паспорт, копію паспорта сина, його свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб і зміні прізвища та додатково зворотний квиток на наступний день).

«Служба підтримки Wizz Air зв’язалася з пасажиркою і безкоштовно забронювала квиток на інший рейс. Крім того, авіакомпанія повідомила своєму партнеру з наземного обслуговування в аеропорту Лондон Лутон про те, що пасажирці дозволено в’їзд в Україну. Wizz Air щиро вибачається за незручності », – відповіли в авіакомпанії.

Джерело: