Українські зірки задекларували в 2019 році 766 мільйонів гривень. Більше третини – доходи однієї телеведучий

Зірки української естради, популярні ведучі, музиканти, спортсмени задекларували отримані в минулому році доходи на загальну суму майже 766 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби, у вівторок, 28 липня.

Відзначається, що більшість зірок української естради та шоу-бізнесу офіційно зареєстровані як приватні підприємці. У законодавстві регламентовані випадки, коли вони зобов’язані подати декларації про доходи.

Так, в 2019 році українські зірки задекларували близько 766 мільйона гривень заробітку. З яких до сплати – понад 56 млн грн, і майже 7 мільйонів військового збору.

ТОП-рекордсмени шоу-бізнесу і спорту, які задекларували найбільші суми доходів:

телевізійна ведуча – 261,6 мільйона гривень (34% від всієї суми – Ред.);
футболіст – 24,5 млн грн;
співак – 15,3 млн грн.
Нагадаємо, в 2018-му році багато українських відомі артисти задекларували всього кілька сотень або навіть десятків гривень доходів. У числі таких виявилися DZIDZO, фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, Марія Яремчук, Maruv і Олександра Зарицька (група KAZKA).

Також ми повідомляли, як зірки заробляють на карантині. Рекордсмен за рекламними контрактами в соціальних мережах – співачка і телеведуча Регіна Тодоренко. Вартість одного рекламного розміщення в її «Інстаграме» – від 500 тисяч рублів (: € 6 000).

Джерело: