Україна закриває єдиний працюючий пункт пропуску на Донбасі

Україна з 15 до 31 жовтня закриває КПВВ «Станиця Луганська», єдиний функціонуючий пункт пропуску, через який можна потрапити на непідконтрольну територію в Луганській області.

Про це з посиланням на інформацію штабу Операції об’єднаних сил в Facebook повідомляє «Донбас SOS».

«Рух через лінію розмежування буде зупинено в зв’язку з карантином», – сказано в повідомленні.

Відзначається, що можливо також продовження карантинних заходів, а необхідність терміново проїзду – через смерть близьких, термінової операції і т.д. – буде розглядатися індивідуально штабом ООС і Державною прикордонною службою України.

Напередодні голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай в ході прямого ефіру Facebook повідомив, що питання про закриття КПВВ «Станиця Луганська» розглядається через великої кількості громадян, інфікованих Covid-19, виявлених серед тих, хто перетинав лінію розмежування з боку Луганська .

«У найближчі два дні будемо попереджати про можливе тимчасове закриття КПВВ. Тому що, я вам статистику скажу: вісім чоловік заходить – сім з них позитивних. Так на жаль відбувається », – сказав Гайдай.

Про те, що прикордонники 13 жовтня вже попереджають людей, що перетинають лінію розмежування, про можливе закриття пункту пропуску, повідомляє благодійний фонд «Право на захист». Йдеться про припинення його роботи з 15 жовтня і до кінця місяця, як мінімум.

КПВВ Станица Луганская закрывают до конца октября. Скриншот фейсбука Донбасс СОС

Опубліковано Сергеєм Гайдаєм Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

Джерело: