Україна отримає від Світового банку 350 мільйонів доларів в кредит

У суботу, 27 червня, стало відомо про прийняте рішення Ради виконавчих директорів Світового банку виділити Україні 350 млн доларів кредиту. Перший транш буде спрямований на економічне відновлення, підтримку реформ і пом’якшення наслідків від епідемії коронавирусу.

Про це йдеться на сайті банку.

Так, за словами директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупа Бенерджі, 350 млн доларів виділяються на підтримку державного бюджету країни.

«Світовий банк вітає зобов’язання уряду щодо реформ, спрямованих для підготовки економіки до відновлення зокрема, істотні кроки, зроблені для зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель і збільшення виплат вразливим групам населення похилого віку», – сказав він.

Разом з тим Світовий банк підтримав реформу газового сектора України, а також прийняття закону про відкриття ринку землі. Другий транш буде спрямований на подальші реформи і збільшення пенсійних виплат.

Нагадаємо, в МВФ пояснили прогноз падіння українського внутрішнього валового продукту (ВВП) в 2020 році на 8,2% слабкими запасами накопичень українських домогосподарств і обмеженою фіскальної підтримкою економіки.

Джерело: