Україна готує нове розведення військ на Донбасі

На Донбасі Україна веде підготовку до чергового розведення військ на чотирьох напрямках.

Джерело: віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, повідомляє Укрінформ

Деталі: міністр зазначив, що на сьогодні «вже визначені місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил і засобів, а також близько 19 нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування».

Однак, за словами віцепрем’єра, остаточну крапку в цих питаннях не поставлена. «Процес Мінська кілька заблокований через позицію Російської Федерації і їх« проксі », які представляють окупаційні режими в Донецьку і Луганську».

У цьому контексті він підкреслив, що так звані представники ОРДЛО насправді є громадянами Російської Федерації. «Про це ми повідомили світ, маючи відповідні докази … Ми сприймаємо їх як членів російської делегації».

Пряма мова: «Україна не повинна чекати, коли з’явиться» добра воля «в Кремлі, ми повинні рухатися у власному форматі, будуючи свій, власний, ландшафт».

Деталі: Резніков також повідомив, що зараз готується до відкриття «до 10 листопада – два нових КПВВ в населених пунктах Щастя і Золоте, про що була розмова в Парижі».

Джерело: