Угорщина з 1 вересня посилить правила в’їзду в країну, щоб епідемія не зірвала відкриття шкіл і дитсадків

З 1 вересня Угорщина має намір посилити правила перетину кордону, щоб запобігти поширенню коронавируса. Таку заяву зробив прем’єр-міністр Віктор Орбан під час виступу по державному радіо, передає Hirado.

Орбан пояснив, що у вересні для Угорщини головне відкрити школи і дитячі сади, тому потрібно зробити все, щоб не допустити поширення епідемії.

«Я закликаю всіх з належною обережністю не бронювати житло на півдні після 1 вересня, так як це може суперечити заходам з охорони кордону», – заявив угорський прем’єр.

За його словами, з вересня буде змінена існуюча система класифікації «безпеки» країн. Орбан вважає, що в Угорщині ситуація з коронавірусів дещо ліпша, ніж у багатьох інших країнах.

«У порівнянні з угорської ситуацією, епідемічна ситуація в більшості країн погіршується. Найбільшою загрозою залишається загроза занесення вірусу », – сказав угорський прем’єр.

Згідно з діючими правилами, які виїхали за межі Угорщини при поверненні з країн з високим рівнем інфікування необхідно пройти двотижневий карантин або надати два негативних тесту на коронавірус.

Джерело: