У Залізному Порту чоловік зламав хребет на водному атракціоні

Відпочивальник на морському узбережжі чоловік отримав перелом хребта, розважаючись на водному атракціоні «Бетмен». Нещастя сталося на пляжі в Залізному Порту Херсонської області. Про це в соцмережі написала дружина потерпілого Олеся Каменєва.

Жінка уточнила, що її чоловік досить тренований людина, але він не очікував, що загальнодоступне розвага виявиться настільки екстремальним.

«Під час їзди« Бетмен »сильно мотилять шалено мчить моторка. Нормальною опори там немає, все мокре. Несподівано руки чоловіка зісковзнули і його кинуло на торпедної швидкості на брезентову перетинку «Бетмена» (дно човна). Троє водив навіть не оглядалися і не цікавилися, що відбувається з пасажирами! Протягом декількох хвилин, поки вони нарешті побачили, його било усіма частинами тіла об воду на тонкому брезенті і на великій швидкості », – написала Каменєва.

Зараз її чоловік лежить в лікарні, а його стан медики оцінюють як важкий. У чоловіка перелом хребта (зламана шия), не рухаються руки і ноги.

«Відразу операцію не зробили, так як потрібні були особливі пластини і імплантанти (пошкоджені 5,6,7-й хребці). Але поки лікарі шукали все необхідне, на четвертий день у чоловіка почалася двостороння пневмонія, так як він отримав ще й забиті місця легких. Температура трималася до 40 градусів кілька днів », – додала жінка.

За словами Каменєва, інші відпочиваючі теж скаржилися на небезпечний атракціон, на якому недавно нібито травмувалася дівчина.

«Після нещасного випадку з моїм чоловіком на атракціоні Плюшка зламав хребет хлопець з Київської області. На даний момент в смт Залізний Порт прибрали ці розваги, але не впевнена, що на наступний рік вони не з’являться знову », – підсумувала дружина потерпілого.

Джерело: