У ВООЗ заявили про помітне зростання смертності від коронавірусу в Європі

У багатьох європейських країнах смертність внаслідок ускладнень коронавірусу помітно зросла.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на прес-секретаря Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Харріс

«У всьому європейському регіоні ми спостерігаємо інтенсивний і дійсно тривожний зростання випадків зараження і смерті. Незважаючи на краще управління місткістю лікарень, ліжка в декількох країнах швидко заповнюються. На жаль, щодобове кількість смертей збільшилася майже на 40% по порівняння з попереднім тижнем. Хоча ми й розуміємо, чому владі в деякій мірі простіше зробити це (ввести карантин – Ред.), Ми не хочемо бачити постраждалу економіку, тому що це завдає шкоди і охорони здоров’я. Але потрібно захищати і здоров’я, щоб захистити економіку », – заявила вона.

Подібна ситуація спостерігається в Британії, Іспанії та Франції. При цьому представник ВООЗ відзначила, що влада повинна давати більш чіткі інструкції людям, які не підлягають самоізоляції. Також, за її словами, країнам Східної Азії більш успішно вдається контролювати людей на самоізоляції і захворюваність коронавірусом у цілому.

«Якщо людям допоможуть це робити (самоізолюватись – Ред.), Вони будуть це робити, але, якщо вони отримують таке повідомлення і це просто постер або фрагментована інформація, ніхто не сприйме це всерйоз. Вони не будуть цього робити », – заявила Харріс.