У Вінниці від коронавірусу помер лікар

У Вінниці, де COVID-19 захворіли працівники лабораторного центру, від коронавірусу помер лікар обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Ігор Данилюк. Про це повідомили на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

За даними прес-служби, 51-річний житель Вінниці працював лікарем в гематологічному відділенні. Пацієнт поступив до реанімації в понеділок, 3 серпня, в украй важкому стані. У нього був СOVID-19, позалікарняна двостороння пневмонія 4 класу, дихальна недостатність, 80% ураження легень. Крім того, чоловік хворів на гіпертонічну хворобу другого ступеня і мав ожиріння.

Через два дні, 5 серпня, зараженого перевели на апарат ШВЛ. Через сильний запалення і набряку легенів в цей же день медики констатували смерть чоловіка.

Заступник голови ОДА Наталія Заболотна дала доручення Управлінню Державної служби України з питань праці у Вінницькій області створити комісію з розслідування випадку смерті лікаря.

Станом на 6 серпня у Вінницькій області зафіксували 2898 випадків зараження, 58 пацієнтів померли. За останню добу хвороба підтвердили у 18 осіб.

Нагадаємо, нещодавно спалах коронавірууа зафіксували у Вінницькій обласній лікарні імені Миколи Пирогова. Там інфекцію підтвердили у 25 осіб.

Тим часом в Україні встановили новий антирекорд по коронавірусу. За минулу добу, 5 серпня, COVID-19 діагностували у 1318 наших громадян.

Джерело: